Kullanım Koşulları

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Önmetal, Web sitesinin genel dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, tablo,resim, logo, ikon, yazılı, elektronik, grafik şekilde sunulan teknik veriler, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Yer alan bilgiler her zaman önceden bildirmeksizin değiştirilebilir. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez ya da dağıtılamaz. İznimiz haricinde internet sitesinin bir internet sitesinde kullanılamaz. Aksi hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Önmetal burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Bu internet sitesindeki bilgilerde, ürünlerin teknik bilgilerinde yanlışlıklar, yazım veya güncelleme hataları bulunabilir. Önmetal için bağlayıcı değildir. Maddi menfaat temin edilmeksizin genel olarak bilgi vermek amacıyla bu konularda hizmet alınan üçüncü kişilerden temin edilmiş olan Bilgiler’in doğruluğu tarafımızca garanti edilmemekte olup, Bilgiler’deki olası yanlışlıklardan, eksikliklerden ya da bu Bilgiler’e dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak maddi/manevi zararlar ve masraflardan Rima sorumlu değildir.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkan her türlü doğrudan veya dolaylı zarar, ziyan ve masraflardan Önmetal hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Web sitemizin kullanımından doğan veya doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı Önmetal yöneticileri, çalışanlarının hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Önmetal, yukarıdaki yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.